Kalbimdeki Deniz 50.bölüm fragmanı 23 Aralık’ta neler olacak? - CafeGenc.Net Gundem - Haber - Sağlik - Video - Galeri ve daha fazlası...

Kalbimdeki Deniz 50.bölüm fragmanı 23 Aralık’ta neler olacak?

Fox Tv’nin cumartesi günleri ilgiyle izlenen ve reytinglerde genellikle birinci olan Kalbimdeki Deniz 50.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. Kalbimdeki Deniz 50.bölüm fragmanı neler olacak?

  • 16 Aralık 2017
  • 108 kez görüntülendi.

Başrollerini Özge Özberk ile Kutsi’nin paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Kalbimdeki Deniz’de velayet davası işi ortalığı karıştırdı. Şebnem’in intikam planına şahit olduğumuz Kalbimdeki Deniz’de Alihan’ı Cem aracılığıyla tuzağa çekti. Deniz’in üzülmesi ve çaresizliğine dayanamayan Mirat Alihan’ın barına giderek ona saldırırdı. Bir yandan Alihan’ın şantajlarına direnirken, diğer yandan Ozan’ın velayetini bir dahaki celse kaybedeceğinden emin olan Deniz’i hem oğlu hem Mirat’la ilgili sürprizler oldu. Peki Kalbimdeki Deniz 50.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KALBİMDEKİ DENİZ 50.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kalbimdeki Deniz 50.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kalbimdeki Deniz 50.yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizden izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ